فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : دردسر ماه عسل!

1394/04/03 - 08:40:54
گلچین چند خبر جدید


﷯روزنامه اعتماد از شیوه جدید و جالب زورگیری از صاحبان خودروهای لوکس در تهران نوشت.
در یکی از این موارد فرد زورگیر در پشت چراغ قرمز میخی را به راننده نشان می‌دهد و به او می‌گوید اگر موبایلش را تحول ندهد، با آن میخ روی بنز E250 مدل‌٢٠١٤ او خط می‌اندازد و صاحب خودرو با احتساب اینکه پنج‌میلیون باید خرج ماشین کند و سی‌میلیون هم خودرویش افت قیمت خواهد داشت، موبایل دوو‌نیم‌میلیونی‌اش را به او می‌دهد.
﷯تمامی تصاویری که از «آدولف هیتلر» وجود دارد او را در لباس فرم نظامی و کت‌وشلوار رسمی نشان می‌دهد، اما به‌تازگی تصاویری از وی منتشر شده که رهبر آلمان نازی در آن کیمونوی ژاپنی بر تن دارد.
به‌گزارش فرادید، هنوز مشخص نشده که این عکس تا حالا کجا بوده و چه وقت گرفته شده است؛ اما تخمین‌زده می‌شود که این عکس عجیب برای یادآوری پیمان بین‌المللی بین آلمان نازی و امپراتوری ژاپن در‌١٩٣٦ گرفته شده باشد.
﷯طلایی جودوی ایران در المپیک‌٢٠١٤ نوجوانان در نانجینگ که پس از کسب این عنوان ارزشمند با بی‌اهمیتی مسئولان فدراسیون جودو روبه‌رو شد، برای امرار معاش به ظرفشویی در رستوران روی آورده است!
رامین صفویه‌، گفت: متاسفانه مسئولان فدراسیون جودو مرا به‌حال خود رها کردند و در طول این یک‌سال فقط مبلغ پنجاه‌هزار تومان به من دادند که آن هم مقداری از هزینه ایاب و ذهابم بود!
﷯مهناز افشار که بعد از ازدواجش با محمدیاسین رامین روی خوشی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ندیده بود، با انتشار بیش از ١٠ توئیت به برخی حاشیه‌ها پاسخ داد.
وی در صفحه توئیترش نوشت: « موضوع مهریه من از سخیف‌ترین موضوعاتى بوده که تاکنون مطرح شده. مگر ازدواج من تجارت بوده که ٢٢‌میلیارد یا ٣٠‌میلیارد بخواهم؟ اى کاش صحت داشت... این دروغ زایمان در آمریکا را از کجا آوردند، نمى‌دانم. من نه فرزندم را در آمریکا به دنیا آوردم و نه دنبال تابعیت و شناسنامه آمریکایى بودم.»
﷯در‌حالی که اکران فیلم سینمایی «از رئیس‌جمهور پاداش نگیرید» به‌تازگی آغاز شده است، در چند روز اخیر تصاویری از این فیلم در فضای مجازی منتشر شد که کارگردان آن را با گریمی جالب در قامت یک بازیگر نشان می‌دهد.
کمال تبریزی که گویا در چند سکانس فیلمش بازی کرده، با گریمی شبیه یک دیپلمات در تصویر دیده می‌شود و برخی تارنماهای خبری چهره او را به جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان شبیه دانسته‌اند.
﷯مدیر اداره زندان شهرستان خمین، از آزادی فردی که به‌خاطر نداشتن یک سکه طلا در زندان بود، خبر داد.
این زندانی به‌دلیل نداشتن بضاعت مالی در پرداخت تنها یک سکه حق مهریه از ١٥‌اردیبهشت سال جاری در زندان به سر می‌‌برد.
﷯جوانی به‌ظاهر عاشق‌پیشه در شهر بابل، با الگوبرداری غلط از میهمان برنامه ماه عسل، سعی داشت با نمایش خودکشی از بالای یک ساختمان،عشق خود را به همسر آینده اش، نشان دهد!
مشرق با انتشار خبر فوق نوشت: مخاطب به‌ظاهر عاشق‌پیشه ماه عسل اما مسیر رسیدن به خواسته‌اش را آن‌چنان اشتباه گرفته است که از پشت‌بام ساختمانی سه‌ طبقه سر درآورده و به‌جای پریدن از ساختمان به نظر می‌آید که عشقش را پرانده باشد.
﷯نیروی هوایی ارتش آمریکا برای استخدام مهندس اقدام به ارائه یک فرمول ریاضی در قالب آگهی کرده است.
در این آگهی نوشته شده است: «با حل فرمول شماره تماس مشخص شده و می‌توانید مهندس در نیروی هوایی شوید.»
﷯خبرگزاری کار ایران (ایلنا) که به‌عنوان منبع طرح و پیگیری اخبار کارگری شناخته می‌شود، خبرنگاران بخش کارگری خود را به شکل دسته‌جمعی اخراج کرده است.
تارنمای میدان، با انتشار خبر کوتاهی در این‌باره نوشت: ایلنا، تنها خبرگزاری رسمی ایران که اخبار کارگران را پوشش می‌داد، حالا خود دست به اخراج دسته‌جمعی خبرنگارانش زده است. اخراج دسته‌‌جمعی، قراردادهای موقت و یک‌طرفه و نبود امنیت شغلی، یکی از موضوعاتی است که ایلنا بارها درباره آن‌ها خبررسانی کرده است.
﷯دختر ٢٢‌ساله‌ای که قاشق فلزی را بلعید، کارش به بیمارستان کشید.
این دانشجوی چینی در حال برگشت به اتاق خود در خوابگاه بود که ناگهان کسی او را به‌سمت جلو هل داد. این دانشجو که در حال خوردن بستنی بود، بعد از شوخی دوستش به‌طور تصادفی قاشق فلزی چهارده‌سانتی‌متری را بلعید.
گروه پزشکی با یک سیم که از طریق دهان وارد معده و شکم او می‌شد، توانستند این قاشق را بیرون بکشند.
﷯باتیستوتا، ستاره سابق آرژانتین به‌علت آسیبی که ۱۰ سال پیش در قطر برایش پیش آمده بود، حالا در آستانه قطع عضو آسیب‌دیده‌اش است.
رنج‌های گابریل عمر باتیستوتا که ناشی از مصدومیتی است که ١٠‌سال پیش از ناحیه کمر و قوزک پا برایش پیش آمد، در این روزها بیشتر شده است.
در این مدت حدود ١٠‌قطعه پلاتین در پای باتی‌گل کار گذاشته شده است؛ اما هیچ‌کدام کارگر نیامد.

1394/04/03 - 08:40:54
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي