فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : بیش از ۲ میلیارد ریال گوشی موبایل قاچاق وارد یزد شد‌

1394/03/12 - 08:08:37
دیرکل امنیتی و انتظامی استانداری یزد: بیش از ۲ میلیارد ریال گوشی موبایل قاچاق وارد یزد شد‌


 مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری یزد با اشاره به ورود بیش از ۲ میلیارد ریال گوشی قاچاق در یزد، گفت: بیش از ۲۰ میلیون متر مربع انواع کاشی در کارخانه های استان دپو شده است.

 احمد ترحمی ظهر امروز در کمیسیون فرهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه قاچاق پدیده‌ای است که اساس نظام اقتصادی جامعه را تضعیف می‌کند، اظهار داشت: هر کالای قاچاق در جامعه یک فرصت شغلی برای جوانان جامعه را از بین می‌برد. 

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری یزد با اشاره به تعطیلی بیش از 10 واحد تولید کاشی و سرامیک در استان گفت: در حال حاضر بیش از 20 میلیون متر مربع انواع کاشی و سرامیک در کارخانه‌های استان دپو شده است.

ترحمی با بیان اینکه تنها راه جلوگیری از مصرف کالای خارجی در جامعه، ارتقای سطح کیفیت تولیدات داخلی در  کشور است،  تصریح کرد: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد، فرهنگ‌سازی به منظور هدایت گرایش به سمت استفاده از تولیدات داخلی و اشتغال‌زایی را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری یزد کاهش میزان اشتغال، کاهش تولیدات داخلی، کاهش درآمد دولت، ترویج بی‌عدالتی مالیاتی، افزایش هزینه‌های دولت، از بین رفتن انگیزه سرمایه‌گذاری در کشور، گسترش پول‌شویی و اخلال در نظم اقتصادی جامعه را از جمله آسیب‌های ورود کالای قاچاق به کشور عنوان کرد.

وی منسجم شدن و وحدت‌رویه تمام عوامل و دستگاه‌های زیر مجموعه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان یزد را مهمترین عامل و راهکار تحقق تقویت هر چه بیشتر بنیان اقتصادی مقاومتی در کشور و جلوگیری از ورود قاچاق دانست.

ترحمی استفاده از تمام ظرفیت استان به منظور جلوگیری از ورود کالای قاچاق به یزد را از مهمترین برنامه‌های امسال این ستاد عنوان کرد.

1394/03/12 - 08:08:37
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي