فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : چرا اینترنت ، موبایل ،رادیو و تلویزیون ورزشگاه یادگار امام قطع شد؟

1394/02/26 - 09:17:56
اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازی‌های دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه 87 شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!


فوتبال ایران هنوز از شوک اتفاق شب آخر لیگ برتر خارج نشده . دقایقی پس از پایان همه مسابقات لیگ برتر دوتیم در حال شادی قهرمانی بودند سپاهان در اصفهان و ترکتورسازی در تبریز . دلیل این اتفاق هم چیزی نبود به غیر از اینکه به کسانی که در استادیوم یادگار امام حضور داشتند اطلاعات غلط دادند. 

در ساعات پایانی روز جمعه مدیرعامل نفت تهران برای روشن شدن حقایق دست به افشاگری زد. او در مصاحبه با ایسنا گفت:«اتفاق عجیبی در ورزشگاه رخ داد. ما از طریق تلویزیون از داخل رختکن بازی‌های دیگر را پیگیری می‌کردیم اما از دقیقه 87 شبکه‌های تلویزیونی، رادیویی و حتی شبکه موبایل قطع شد و هیچ راه ارتباطی نداشتیم. در همان لحظات بود که اعلام کردند دیدار سپاهان و سایپا در اصفهان دو بر دو مساوی شده است!

وی افزود: همان طور که حتما دیده‌اید در 6-5 دقیقه آخر بازی بازیکنان تراکتورسازی بازی را نگه می‌داشتند و سعی می‌کردند وقت را تلف کنند. حتی پس از بازی منصوریان به تونی تبریک گفت و مربی تراکتورسازی هم خوشحال به نظر می‌رسید. پس از آن هم بازیکنان و تماشاگران تبریزی برای شادی به زمین ریختند.

قنبرزاده ادامه داد: واقعا باید بررسی شود که چرا این خبر کذب به نیمکت تراکتورسازی، بازیکنان این تیم و سپس تماشاگران انتقال پیدا کرد. معلوم نیست چه کسی به نیمکت تراکتورسازی این خبر را اعلام کرده است و چرا تمام کانال‌های ارتباطی از دقیقه 87 قطع شد و سه چهار دقیقه پس از تمام شدن بازی دوباره وصل شد.

هنوز هیچ مسوولی توضیح نداده که چرا و چطور کانال های ارتباطی قطع شد اما به نظر می رسد که اتفاقات رخ داده برای جلوگیری از عکس العمل هواداران تراکتورسازی نسبت به از دست دادن قهرمانی بوده باشد و البته غم انگیز است که لیگ ایران به تنها لیگی تبدیل شود که در عصر اطلاع رسانی ، به خاطر قطع ارتباطات جمعی دقایقی دوقهرمان داشته باشد. 

1394/02/26 - 09:17:56
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي