فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : سونی بوت لودرهای جدید گوشی‌ های خود را منتشر کرد

1394/02/13 - 10:22:59
به نظر می‌رسد کمپانی سونی چند وقتی است از شرکت‌های طرفدار کاستوم رام‌های توسعه‌دهندگان شده است و در همین راستا بوت‌لودرهای جدید خود را برای گوشی‌های این شرکت منتشر کرده تا توسعه‌دهندگان بتوانند از آنها استفاده کنند.


Sony

 

با توجه به اینکه گوشی‌های سونی امکان بوت شدن از ریکاوری را نداشتند، یعنی اپلیکیشن‌های شرکت‌های مختلف باید بیلد سیستم را تغییر می‌دانند و اگر اشتباهی رخ می‌داد تعمیر آن بسیار سخت بود، این کمپانی ژاپنی تصمیم گرفته برای رفع این مشکل بوت‌لودرها جدیدی را ارائه کند که بتوان از منوی ریکاوری بوت کرد.

این خبر برای اولین بار توسط FXP به عنوان مرکز توسعه‌دهندگانی منتشر شده که به صورت اختصاصی روی دستگاه‌های سونی کار می‌کنند تا بتوان رام‌های کاستوم مانند CyanogenMod را برای کاربران ارائه کرد. به زودی باید منتظر تایید رسمی این خبر باشیم، ولی این نرم‌افزار در حال حاضر برای فلش کردن در دسترس است. اگر یک دستگاه سازگار را به کامپیوتر وصل کنید و از ابزار فلش رسمی سونی کمک بگیرید، می‌توانید برزورسانی بوت‌لودر سونی با نام open devices را دریافت کنید.

اما سوال اصلی اینجاست که این بوت‌لودر روی کدام گوشی‌ها کار می‌کند؟ در حال حاضر دستگاه‌هایی که با پردازنده‌های Cortex A7 مانند اکسپریا T2 Ultra، اکسپریا T3، اکسپریا M2 و اکسپریا E3 عرضه شده‌اند می‌توانند این بروزرسانی را دریافت کنند.

البته انتظار می‌رود به زودی دستگاه‌های دیگر به این لیست اضافه شوند و نباید نگران باشید. یادتان باشد سونی هنوز به صورت عمومی در این باره صحبتی نکرده و شاید مشغول کار روی محصولات دیگر خود است تا در نهایت تعداد کامل‌تری از دستگاه‌های این شرکت بتوانند بروزرسانی را دریافت کنند.

اگر یک بار این برزورسانی نصب شود، ریکاوری شما مانند دیگر دستگاه ها عمل خواهد کرد. این ریکاوری‌ها از رام‌ها مستقل بوده و امکان نصب سیستم عامل جدید و برزورسانی‌های بیشتر وجود دارد. این خبر می‌تواند برای دارندگان گوشی‌ها و تبلت‌های سونی خیلی خوشحال‌کننده باشد که تمایل دارند از نرم‌افزارهای سفارشی لذت ببرند. به زودی این فرایند ساده‌تر خواهد شد و توسعه‌دهندگان بیشتری از سخت‌افزار سونی پشتیبانی خواهند کرد.

نظر شما درباره این اقدام سونی چیست؟

منبع androidpolice

1394/02/13 - 10:22:59
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي