فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : نمایشگاه تلفن همراه و لوازم جانبی "موبایلکس" برگزار می شود

1394/02/11 - 20:40:10
به گزارش ستاد خبری، قرار است مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز یکشنبه با حضور برخی مقامات وزارت ارتباطات و وزارت صنعت و اتحادیه برگزار شود.


تهران/ خبرگزاری صدا و سیما / اقتصادی 1394/02/11 هشتمین نمایشگاه تلفن همراه و لوازم جانبی quotation mark موبایلکس quotation mark با هدف معرفی جدیدترین فناوری های روز دنیا برگزار می شود. به گزارش ستاد خبری، قرار است مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز یکشنبه با حضور برخی مقامات وزارت ارتباطات و وزارت صنعت و اتحادیه برگزار شود. این نمایشگاه در بازار موبایل ایران ( شماره 2) واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی، یافت آباد شرقی برپا می شود. کارشناسان فناوری اطلاعات با بیان اینکه استفاده از خدمات اقتصاد بازرگانی ...


هشتمین نمایشگاه تلفن همراه و لوازم جانبی quotation mark موبایلکس quotation mark با هدف معرفی جدیدترین فناوری های روز دنیا برگزار می شود.

این نمایشگاه در بازار موبایل ایران ( شماره 2) واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی، یافت آباد شرقی برپا می شود.
کارشناسان فناوری اطلاعات با بیان اینکه استفاده از خدمات اقتصاد بازرگانی اینترنتی و دادوستد آنلاین در جهان رو به گسترش است، معتقدند اقتصاد آی تی در ایران می تواند همه بازارهای اقتصادی اعم از کار، کالا، پول و سرمایه را متحول کند و گزینه خوبی برای جایگزینی درآمدهای نفتی باشد.
استفاده از خدمات بازرگانی آنلاین در جهان رو به گسترش است و یکی از شاخص های پیشرفت و توسعه یافتگی کشورها نیز به رتبه آنها در بهره مندی از این خدمات اختصاص دارد به طوری که کشورهای پیشرفته در صدر خریداران اینترنتی و آنلاین قرار دارند و تلفن همراه نقش روز افزون تری را پیدا می کند.

1394/02/11 - 20:40:10
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي