فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت

تلگرام کانال تلگرام پرشام مارکت

دسته بندی محصولات فروشگاه

خبر : تدوین نحوه استفاده از موبایل در حوزه علمیه

1394/02/02 - 19:41:59
مسئول برنامه ریزی و نظارت معاونت تهذیب حوزه از برگزاری گردهمایی معاونان تهذیب استان‌های کشور با هدف تدوین آئیننامه نحوه استفاده از موبایل و فضای مجازی در مدارس علمیه خبر داد.


به گزارش مهر، حجت الاسلام سید مصطفی رضوی با اعلام این مطلب اظهار داشت: این هم اندیشی به روال گذشته، با هدف تبیین برنامه‌های معاونت تهذیب حوزه های علمیه و همچنین بررسی راه‌کارهای ترویج مبانی اخلاقی و تهذیبی برگزار می‌شود.
مدیر اداره برنامه ریزی و نظارت معاونت تهذیب حوزه های علمیه کشور، با اشاره به اهداف این نشست افزود: هم اندیشی در خصوص «چگونگی مواجهه با پدیده استفاده از تلفن همراه و فضای مجازی در مدارس علمیه» از جمله مباحث مهمی است که در این نشست مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام رضوی تصریح کرد: بررسی عملکرد معاونان تهذیب استانی در بخش های مختلف از دیگر محورهای دهمین گردهمایی معاونان تهذیب استان‌های کشور خواهد بود.
وی با بیان این مطلب که دهمین نشست به دنبال بازنگری، اصلاح و تکمیل آئین نامه نحوه ی استفاده از موبایل و فضای مجازی در مدارس علمیه است، یادآورشد: تشکیل کارگروه های تخصصی مربوطه، جلسات دانش افزایی در رابطه با موضوع نشست و جمع بندی نظرات و تهیه و تدوین پیش نویس آئین نامه جدید ، نحوه مواجهه با پدیده استفاده از موبایل و فضای مجازی در مدارس علمیه از جمله برنامه های این نشست می باشد.
مدیر اداره برنامه ریزی و نظارت معاونت تهذیب حوزه های علمیه کشور، در پایان خاطرنشان ساخت: دهمین نشست از سلسله نشست های دانش افزایی و هم اندیشی معاونین تهذیب استان های کشور از ۲۲ اردیبهشت تا ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی حوزه علمیه استان خوزستان برگزار خواهد شد.

1394/02/02 - 19:41:59
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي


تخفیف های بهاره

سامسونگ گلکسی S7562

سامسونگ گلکسی S7562
  • 292000 تومان 365,000 تومان

روبات خورشیدی

روبات خورشیدی
  • 17100 تومان 19,000 تومان

موزن میکروتاچ مکس

موزن میکروتاچ مکس
  • 10500 تومان 15,000 تومان

پنکک اتود

پنکک اتود
  • 9900 تومان 18,000 تومان

پشتیبانی

کارت شارژ

codebazan