فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : گلکسی S6

1394/02/01 - 13:08:48
گوشی هوشمند گلکسی S6 هنوز به صورت رسمی وارد بازار نشده است. ورود گلکسی S6 به بازار فردا اتفاق می افتد ، تولید این نوع گوشی نشان می دهد سامسونگ از رکود وحشتناک سال 2014 نجات پیدا کرده و این شرکت در سال جاری علاقه ی زیادی به ارائه گوشی های رویایی خواهد داشت.


شین که به نظر می رسد این هفته به عنوان رئیس بخش موبایل این شرکت تایید شده است در یک کنفرانس رسانه در روز پنج شنبه گفت :سامسونگ امیدوار است گلکسی اس 6 فروش فوق العاده ای داشته باشد .
 تحلیلگر سیتی بانک گفته است که سامسونگ فروش تعداد زیادی گلکسی S6 را پیش بینی کرده است. انتظار می رود پیش از 38 میلیون GS6 در این دوره از این سال به فروش برسد. سیتی بانک در حال حاضر می گوید که سامسونگ با هدف فروش 46 میلیون واحد تا سال 2015 حرکت می کند .
البته این مقدار فروش در مقایسه با سایر رقبای سامسونگ مثل اپل با آی فون 6 هنوز هم بسیار کمتر است.
 اپل دهها میلیون گوشی موبایل آیفون 6 در سه ماهه اخیر فروخته است ، در حالی که فروش سامسونگ با این اعداد مطابقت ندارد، به نظر می رسد که گلکسی S6 اگر آن را به اندازه کافی موفق بدانیم می تواند آن را به عنوان تنها رقیب واقعی برای شرکت اپل و فاتح دنیای گوشی های هوشمند دانست .
لازم به ذکر است که شین هیچ اعداد خاص ارائه نمی دهد، درست است که سامسونگ مقادیر قابل ملاحضه ای از گوشی های هوشمند گلکسی S فروخته است. البته سامسونگ دارای داده های خام از پیش بینی های فروش گلکسی S6 است و باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ توان رقابت با رقیب همیشگی خود اپل را دارد یا خیر ؟

1394/02/01 - 13:08:48
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي