فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت
شارژر باطری هندزفری

خبر : گوشی هوشمندی با طراحی خاص در صفحه نمایش

1394/01/26 - 12:21:10
گوشی هوشمند جدیدی به زودی از راه می رسد که طراحی خاصی برای صفحه نمایش آن درنظر گرفته شده است. این گوشی هوشمند در کنار طراحی زیبایش با قابلیت های قدرتمندی نیز همراه می باشد که مطمئنا مورد توجه کاربران زیادی در این بازار پررقابت فناوری قرار خواهد گرفت.


این گوشی هوشمند  با نام R7f توسط کمپانی Oppo طراحی شده است. این کمپانی همیشه سعی می کند تا بهترین گوشی هوشمند را از هر نظر وارد بازار نماید و همچنین محصولات آن نخستین دستگاه هایی باشند که به لقب های اصلی مانند باریکترین، سبک ترین و ... در دنیای فناوری دست پیدا کنند.
          
درمورد این گوشی هوشمند خبرهای زیادی منتشر شده است ولی تصویری از آن به بیرون درز نکرده بود. براساس این اطلاعات این گوشی هوشمند باید از طراحی زیبایی برخوردار باشد. اما اکنون توسط یک کاربر توئیتری به نام @Cinquetacche تصویری منتشر شده که طبق اطلاعات به این گوشی هوشمند Oppo R7f تعلق دارد.
 

گوشی هوشمند با صفحه نمایشی بدون حاشیه


با دیدن این تصویر می توان متوجه شد که خبرهایی که درمورد طراحی این گوشی به گوش می رسد به واقعیت نزدیک می باشد، چون با طراحی زیبایی روبرو هستیم. گوشی هوشمند R7f ضخامت 4.85 میلیمتری دارد و صفحه نمایش آن شامل هیچ حاشیه ای نمی باشد و به صورت لب به لب طراحی شده است که در نوع خود منحصربفرد می باشد.

با این طراحی خاص بازهم کمپانی Oppo نام خود را بعنوان یک کمپانی نخست در تولید و طراحی این مدل از گوشی هوشمند با صفحه نمایشی بدون حاشیه بر سر زبان ها می اندازد و به عنوان کمپانی برتر دراین مورد معرفی می شود که دیگر رقیبان قدرتمند در این دنیای تولید گوشی های هوشمند را پشت سر می گذارد.


منبع :  جی اس ام آریا

1394/01/26 - 12:21:10
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي